1. Chişinău, sectorul Buiucani:
str. Alba Iulia 23, 23/1, 23/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice.
 
2. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
or.Durlești: str.Durleşti, Florilor, Gribov, Maria Cibotari, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu str-la, Păcii, Tudor Vladimirescu, Tudor Vladimirescu str-la, Vasile Alecsandri, Vovinteni, Vovinteni 1 str-la, Vovinteni 2 str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Durlești: str.Durleşti, Mihail Sadoveanu, Viilor, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Durlești: str.Mihai Eminescu, Păcii - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 12:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
3. Chişinău, sectorul Centru:
str. Mihai Kogalniceanu 49, M.Eminescu 16 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
4. Chişinău, sectorul Ciocana:
str. M.Sadoveanu 4/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str. M.Sadoveanu 4/9 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
5. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:
s.Bubueci: str. Bîcovschi, Livezilor, Mihai Eminescu, Mioriţa, Nouă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tudor Bubuiog - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 15:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
6. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.  Albișoara 82/8 - în intervalul de timp între 10:00 - 12:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Florilor 12/1, 12/2, 12/3, 9999, Miron Costin 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3, 3/1, 3/2, 5, 19/6 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:05 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str. T.Strișca 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
7. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:
s.Grătiești: str.Drumul Petricani, Petricani, Salcîmilor, Dumbrăvii - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8. Anenii Noi:
or.Anenii Noi: str.A.Pușkin, Cernîșevski, Miciurin, S.Koroliov, Zarecinaia - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
or.Anenii Noi: str.Comarov, Comarov str-la, Păcii, Tighina, Zagorodnaea - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Anenii Noi: str.Concilierii Naționali, Cotovschi, Suvorov, Tighina, Tihaea str-la - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
or.Anenii Noi: str.Suvorov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Albinița, s.Țînțăreni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:00 pentru conectarea clienţilor noi
s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:35 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mereni: str. 1 Mai, 31 August 1989, 8 Martie, Alexandru cel Bun, Cobzarilor, Cucoarelor, Cutezanţei, Dacia, Delniţei, Dumbravei, Garoafelor, Hotinului, Ion Creangă, Mărţişor, Mereni, Mihai Eminescu, Nicolae Costenco, Prieteniei, Speranţei, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Unirii, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:35 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Puhăceni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 14:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
9. Cahul:
s.Cișmiochioi: str.Chirov, Cosmonavtov, Grigore Cotovschi, Lenin, Şcolinaea, Tvardovscogo - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:55 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Slobozia Mare: str.Mihail Frunze, Mioriţa, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Taraclia de Salcie - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:15 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Cantemir:
s.Toceni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
11. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Bugeacului, Ferapontievskaia, M.Lermontov, Studenților, Vinica - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Ceadîr Lunga: str.Alexandr Puşkin, Bugeacului, Ion Soltîs, Voroşilov - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
12. Călăraşi:
or.Călărași: str. 31 August, Alexandru cel Bun, M.Eminescu, Pantelimon Halipa, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Bahmut, st.Bahmut - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
s. Horodiște - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 16:50 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
13. Căuşeni:
or. Căușeni: str. 28 Iunie, Alba Iulia, Alba Iulia str-la, Alexandr Puşkin, Renaşterii, Renaşterii 1 str-la, Renaşterii str-la, Tighina şos. - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
or.Căușeni: str.Burebista, Dacia, Decebal, Mioriţa, Troada, Troianus - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
or. Căușeni: str.Petru Rareș, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 15:30 pentru conectarea clienţilor noi
or. Căinari - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s. Baccealia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s. Plop-Știubei - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 13:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s. Taraclia - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Tănătari - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Ursoaia - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 14:00 pentru conectarea clienţilor noi
 
14. Cimişlia:
s.Ialpug - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Criuleni:
s. Holercani - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
16. Hînceşti:
or. Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Chișinăului, Cogîlnic, Gh.Cojbuc, S.Lazo - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.  Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Chișinăului, Gh.Asachi, M.Drăgan, M.Sadoveanu, Mușatinilor, O.Goga, Regele Decebal - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Paşcani - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
17. Ialoveni:
or. Ialoveni: șos.Hîncești 999, 9999 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or. Ialoveni: str. 31 August 1989, Alexandru Cristea, Alexei Mateevici, Betania, Grigore Vieru, Ialoveni, Moldova, Timişoara, Cireşilor, Izvoraş, Poeniţa, Spicului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Costești: str.M.Eminecsu, Sf.Nicolae, Salcîmilor, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:55 - 17:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Mileștii Noi - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s. Sociteni (cons.juridici) - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Suruceni - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
18. Leova:
or. Iargara: str.Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
19. Nisporeni:
s. Ciorești, s.Vulcănești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
20. Orhei:
or. Orhei: str. 8 Martie, B.P.Hajdeu, S.Lazo, Sesiunea 13 - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 16:15 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or. Orhei: str.Doina și Ion Aldea Teodorovici, Haiducul Bargat, S.Lazo, Sesiunea 13, Parfionov, Stejarilor - parțial, în intervalul de timp între 10:05 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s. Bolohan - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s. Dîșcova - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:15 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Jora de Mijloc - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Susleni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
21. Străşeni:
or. Strășeni: str. 1 Mai, 31 August, B.P.Hajdeu, Gr.Ureche, M.Kogîlniceanu, V.Cupcea - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Ciorești, s.Vulcănești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s. Zamcioji - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
22. Ştefan Vodă:
s. Cioburciu: str.Cecvora, Comsomoliscaia, Lenin, Gorikii, Păcii - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s. Crocmaz: str.Chirov, Lenin, Gorikii, Naberejnaia, Suvorov, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 11:10 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s. Olănești: str.Doinelor, Cotovschi, Livezilor, Podgorenilor, Trandafirilor, V.Alexandri - parțial, în intervalul de timp între 11:30 - 13:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Talmaza: str. 27 August, I.Gagarin, Lomachina, Matrosov, Suvorov, Traian, V.Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
23. Taraclia:
s. Copceac: str. 1 Mai, B.Glavan, Comsomoliscaia, Cosmonavtov, Lenin, M.Frunze, Molodejnaia, Pionerscaia, Sadovaia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
 

Scriem pentru tine. Vrei să ne susții? Sprijinul cititorilor noștri este esențial pentru a putea face în continuare jurnalism independent, iar noi vrem să continuăm cu același curaj și dedicație. Susține redacția AGORA cu o donație pe contul nostru de PayPal sau Patreon. Îți mulțumim!