Pavel Filip: „Sunt absoult satisfăcut de modul cum Partidul Demcrat a desfășurat această campanie electorală”

Pavel Filip: „Sunt absoult satisfăcut de modul cum Partidul Demcrat a desfășurat această campanie electorală”

Președintele Partidului Democrat din Moldova, Pavel Filip a ținut să mulțumescă tuturor celor care au fost activi, au mers la secțiile de vot și au făcut o alegere. El a mai adăugat că aceasta a fost o campanie electorală lungă, cu foarte multe întâlniri, în care s-a convins că partidul are resurse umane de calitate. 

„Sunt absoult satisfăcut de modul cum Partidul Democrat a desfășurat această campanie eletorală. Exact așa cum am spus de la bun început că vom face o altfel de campanie, noi nu am mers să avem o luptă a declarațiilor, dar am mers și am avut o luptă a ideilor. Partidul Democrat este unica formațiune politica care a prezentat un plan de țară”, a menționat Filip.

Publicitate

Liderul democraților a spus că după anunțarea rezultatelor va veni cu noi declarații. 

Cele mai populare

Agora

AGORA își propune să devină cea mai credibilă instituție media din Republica Moldova prin calitatea și diversitatea conținutului, să fie prima alegere a cititorilor pentru știrile și analizele online.

REȚELE SOCIALE

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Twitter
  • Telegram
  • RSS Feed

APLICAȚIE

  • App Store
  • Google Play
© 2023 Interact Media SRL
  • Mastercard
  • Visa
  • PayPal